Dopravní služby jsou o hlavně o lidech

Posted on : by : adra-ba.cz

Odeslání balíku nebo listovních zásilek patří k našemu životu. Každý z nás tuto službu občas potřebuje. Využívají je denně nejenom firmy, ale samozřejmě mnozí z nás. Firem se zásilkovou službou je v dnešní době mnoho. Každá z nich má svá specifika, ceny a ve svých podmínkách se samozřejmě liší. Snaží se konkurovat nejenom klasice – České poště a Českým drahám, ale i těm ostatním zásilkovým firmám.
internetová pošta


Podle toho, jakou službu potřebujeme, ať je to už na doporučení od známých, kladných recenzí na internetu nebo vlastních zkušeností, ceny a rychlostí doručení – tak tyto služby využíváme opakovaně nebo se po špatné zkušenosti k nim nevracíme.

Na internetu si dokážeme najít mnoho adres zásilkových služeb. Jejich webové stránky jsou převážně velmi dobře zpracované, přehledné a tím nám šetří mnoho času a rozhodování.

 balík se známkami
Nabídka:

·         výborné recenze, které se týkají jak spolehlivosti a ceny má například internetová společnost Zaslat.cz. Tato firma vám na svých webových stránkách nabídne nejvhodnějšího přepravce s jejich službami, velmi výhodnými cenami, sledování zásilky, spolehlivost, zaplacení přepravy on-line.

            Spolupracuje s těmito přepravci:

·         GLS – zásilková balíková služba se sítí po Evropě, služba až do domu

·         pdp – klasická a expresní přepravní služba pro ČR a zahraničí, služba až do domu

·         TOPTRANS – expresní přeprava zásilek a logistických řešení po ČR a Slovensku
rozvoz balíků

Všichni tito přepravci zásilek se snaží mít své zaměstnance, kteří své práci rozumí, jsou ochotní, dobře komunikativní a hlavně svědomití. Samozřejmě, že vše je o lidech – řidičích. Ale může se mezi nimi najít i takový, se kterým nebudeme vůbec spokojeni. Svým nevhodným chováním kazí jméno firmy, u které je zaměstnán. Pokud se to opakuje, upozorníme na to firmu např. formou recenze, nebo změníme dopravce.

 
Starší lidé nebo ti, kteří nemají možnost využívat internet, tak využívají převážně Českou poštu. Ta za poslední roky své služby přizpůsobila konkurenci s širokou nabídkou nových služeb. Jen je trochu dražší než ostatní zásilkové firmy.