Keto dieta pro ženy

Naše nabídka keto diety pro ženy je opravdu skvělá. Vyberte si ze tří programů, které tu máme pro vás přichystané. Každý program má tři fáze. První fáze se jmenuje váhová redukce. V této fázi budete mít nejpřísnější podmínky. To je to fáze, ve které nejvíce shodíte tuky a v této fázi se skládá jídelníček hlavně ze zeleniny, proteinových jídel a jejich počet se může u každého klienta lišit. Většinou to bývá 4 až 6 kusů nejrůznějších proteinových jídel denně. Díky tomuhle váš organismus bude udržovat stav ketózu, což je žádoucí proto, abyste spalovali tuky.

hubnutí

Na našich stránkách najdete seznam povolené zeleniny a další povolených jídel, jako jsou masa a podobně, které můžete jíst v první fázi.  Druhá fáze se nazývá stabilizace, kdy se pozvolně začleňují další sacharidy a tuky do jídelníčku, ale nebojte se, že by ketóza už nebyla v těle navozena. Ketóza stále probíhá a stále Vaše tělo spaluje tuky. Vše najdete na našich stránkách a také seznam potravin, které jsou povolené v této fázi.  Ve třetí fázi, která se nazývá fixace, se hlavně zaměříme na to, aby nenastal jojo efekt po skončení diety. Zařazuje se zde více sacharidů tuků a podobně a postupně se naběhne na normální stravu.

joga

Nejlepší volba

Pokud vám vaše váha brání v tom, abyste dělali to, co vás baví, tak byste se měli zamyslet nad tím, co je vlastně ve vašem životě důležité. Nebojte se a určitě se rozhodněte ještě ne dneska a připojte se k celé řadě našich spokojených klientů, kteří právě využili proteinové diety k tomu, aby se zbavili přebytečného tuku a zlepšili si tak zdravotní stav, snížili cholesterol a vše si dali do pořádku. Nejen, že budete vypadat lépe, ale hlavně se budete po psychické stránce cítit lépe. Nebude vás to vyřazovat z kolektivu, nebudete se stydět za sebe a nebudete se bát jít v létě na bazén a podobně. Tohle jsou věci, které vás jistě omezují.