Létání za pár korun

Svět je nám nyní otevřený. Jezdíme na dovolenou ať už po České republice nebo do zahraničí. V rámci přímořských destinací jsou nejoblíbenější Chorvatsko, Řecko nebo Itálie. Většina z nás se na tyto místo za účelem nízkých nákladů přepravuje pomocí vlastních automobilů nebo díky cestovním kancelářím, které zajistí zájezdové autobusy a lodní přepravu.
levé křídlo letadla.jpg
Toto cestování však může být jak fyzicky, tak i psychicky velmi náročné. V autě nás čekají zácpy, možnost bouraček, technických poruch nebo uzavírek. V autobusech zase bojujeme s nedostatkem místa, nesnesitelným vedrem nebo u některých osob také s nevolností.
Pokud si chceme cestování opravdu užít nejvhodnější variantou je létání. Snem každého z nás je určitě zkusit si letět v první třídě. Často to bývá však těžko dosažitelný a drahý sen. Pro nás obyčejné lidi ale stále zůstává možnost na spolehlivý let s tzv. nízkonákladovými společnostmi.
V poslední době se do povědomí dostala společnost RYANAIR, která nabízí lety jak z Ostravy, tak i z Prahy za pár korun. Výhodou takových letů je nízká cena, kdy se můžeme dostat do Milána již od 350 Kč. V takovém případě stojí za zvážení i pouhý víkend v slunné Itálii.
Nízká cena tkví hlavně v možnosti mít pouze příruční zavazadlo, ale také společností, které daný let podporují. Během letu tak nemůžete očekávat klid, protože vám budou neustále nabízeny reklamní produkty, na kterých letecká společnost vydělává. I přes nízkou cenu není třeba mít obavu o bezpečí. Ať se jedná o drahou či levnou společnost bezpečnostní požadavky jsou vždy stejné.
lidé na letišti.jpg

Pokud chceme zamířit do vyšších tříd rozhodně nemůžeme hledět na cenu. Zde si prostě za luxus musíme připlatit. Jestli chceme využít nejluxusnějších tříd je nejlepší zaměřit se na společnosti Singapore Airlines, Qatar Airways nebo Emirates. Ty jsou hodnoceny jako společnosti s nejlepší první třídou tudíž vás jejich služby opravdu nezklamou.

You Might Also Like