Máte solární sprchu?


Sprcha je něco, co se v hlavně teplých letních měsících hodí. Vzpomínáte si na léto? Minulé léto bylo šíleně horko. Já horko zbožňuji, ale v rozumné míře. Občas už je to horko ale nesnesitelné a nedá se skoro ani dýchat. Potíme se a není nám dobře. Já mám velký domek se zahradou. Domeček jsem si vždycky přála, takže jsem šťastná, že se mi sen konečně splnil. Tak dlouho jsem si jej přála, až se mi to splnilo. A na zahradě (mám samozřejmě s domečkem i zahradu, kterou jsem si mimochodem přála taky), mám solární sprchu. Solární sprcha mi vždycky dává možnost osprchovat se, když je mi šíleně horko a potřebuji se nějakým způsobem rychle a dobře osvěžit.

sprcha

Pamatujte si, že vana vás nikdy neosvěží. Zato sprcha a ještě k tomu na zahradě ano. Ale studená. Ne teplá sprcha. To by vám bylo ještě větší horko. Studená sprcha vám dodá pocit energie a svěžesti. Budete se po ní cítit opravdu dobře a zaplaví vás hormony štěstí. Studená sprcha prospěje každému. Každému bych přála, aby měl domeček se zahradou a na ní si mohl právě tu solární sprchu udělat. Ale pokud zahradu s domečkem nemáte, nevadí. I v bytě si můžete udělat sprchový kout se sprchou a ta vás může dokonale osvěžit. Stejně, jako ta na zahradě. Stejně je ale solární sprcha na zahradě lepší. Když na vás svítí nádherné sluníčko a vy se sprchujete.

sprcha

Je vám hrozně moc příjemně a cítíte se svěží. Kapky vody na vás dopadají a masírují vaše tělo. Sprcha ve velkém horku může být příjemná. Po sprše se budete jako znovuzrození. Potom budete mít tolik energie že můžete jít hned dělat nějaký sport, nebo uklízet. Pokud by vás ještě zajímala cena solární sprchy, ceny se pohybují různě. Většinou mezi tisícem korun a výše. Doufám, že vám tento článek pomohl a k něčemu vás inspiroval. Třeba si solární sprchu budete chtít také koupit. Tak neváhejte, bude se vám to líbit.

You Might Also Like