Erotické masáže mohou podpořit přirozenou touhu po vnímání krásy

Erotické masáže jsou vhodnou příležitostí k tomu užít si krásu ženského těla tak, jak bylo stvořeno. Jeho jednotlivé části jsou mnohdy naprosto dokonalé a byly v minulosti a jsou dodnes inspirací k umělecké tvorbě malířů, sochařů i architektů. Vnímání krásy kolem nás je naprosto přirozený jev, zkuste se nad tím zamyslet třeba v okamžiku, kdy vyrazíte na kole do přírody a budete pozorovat osamělý vzrostlý dub na hrázi rybníka, jeho statný kmen, vysokou korunu, dokonalé křivky listů i plodů. Vzrostlý strom, stejně jako kvetoucí růže či pampelišky jsou přírodní zázrak a stejným způsobem bychom měli vnímat i ženské tělo.

hezká žena

Pozorujte krásu ženského těla v každém detailu

Ženská tvář – přiznejme si, že ženská tvář je krásnější, než ta mužská, zvláště ta, která je obdařena vyváženými proporcemi a tvary očí, nosu, ušních boltců, brady, rtů, či obočí. Mnohým z nás dokáže navodit vzrušení už jen pouhý letmý pohled na takový ženský obličej, a to může být ona kráska zahalena v šatech.

krásná dívka

Široké klenuté boky – štíhlý pas a klenuté boky, připomínající dvě skleněné baňky přesýpacích hodin jsou dalším podnětem k vnímání harmonie a pochopitelně důvodem k sexuálnímu vzrušení. Jistě není náhodou, že právě takové tvary vzbuzují u mužů přirozené touhy být jim co nejblíže a třeba zakusit, co dovede masáž body-to-body.

Pevná ňadra – zkuste si představit, jak by žena vypadala, kdyby veškerá krása oblých boků, pevných hýždí, svůdných ramen a krásných nohou nebyla doplněna pevnými ňadry. Kdyby namísto ňader byl hrudník jen mírně zakřivenou holou plochou. Nebylo by to ono, něco by tam scházelo a působilo by to spíše depresivně. Pohled na nádherná ňadra dovede u erotických masáží navodit ty nejkrásnější okamžiky, které v našem životě prožíváme, a někdy nám připadá, že bychom tento okamžik chtěli žít věčně.

You Might Also Like