Jak se obléct na ples?

Plesová sezóna bývá započatá někdy na začátku ledna, protože nový rok je důvod k oslavám a je to taková už zakořeněná tradice, že se touto dobou už začíná nějak slavit formou různých slavností a plesů. Je to fajn i z toho důvodu, že v tento čas nebývá vůbec teplo a člověk se tak na tanečním parketě nijak nezapotí, což je velmi velká výhoda, protože kdo chce být na plese zpocený, že jo? Nikdo, to je naprosto jasné. Sice ještě plesová sezóna nezačala, ale vždy je lepší řešit oblečení na ples dost dopředu, protože můžete využít třeba i různých slev a podobně, na které byste jinak těsně před plesovou sezónou moc nenarazili, protože se každý prodejce snaží prodat http://www.kurzy.cz/kurzy-men/koupe-prodej/prodat-300-EUR/ toto zboží během plesové sezóny co nejvíc drahé, aby vydělal, když už ta plesová sezóna je.

plesové šaty

Když si ale oblečení na ples koupíte mnohem dříve, nestane se vám to, že budete muset platit nekřesťanské peníze jen proto, že jste to zapomněli koupit před plesovou sezónou. A teď se pomalu dostáváme k tomu, co si vlastně na takový ples koupit. Samozřejmě plesy bývají přes celý rok, nejen v lednu či únoru, ale většina plesů bývá právě v toto období, a proto je důležité myslet na to, jaké bývá v toto období počasí. Proto myslete i na to, že než se dostanete přímo do sálu, kde se koná ples, musíte se obléct teple, ať nezmrznete ještě předtím, než se dostanete na taneční parket. Takže musíte zvážit i boty na přejití. Jak dámy tak pánové si samozřejmě mohou boty přezout, což je nejlepší řešení.

ples

Před vstupem do sálu si tedy vaše zimní boty přezujte na lodičky a společenské boty, rozhodně netančete v zimních botách. Další věc je kabát nebo nějaká slušivá bunda. A nyní už se můžeme konečně dostat pod zimní oblečení. Dámy si pořídí samozřejmě plesové šaty, dá se na internetu zadat i plesové šaty výprodej a seženete je za pár korun, jen musíte mimo plesovou sezónu. Pánové si vezmou oblek a krásnou košili s motýlkem či kravatou tak, aby to ladilo k dámě.

You Might Also Like