Péče o bazén nemusí být náročná

Možná i vy patříte k lidem, kteří byli nadšení z toho, že si pořídili svůj vlastní zahradní bazén, a nyní jsou šokováni tím, jak je údržba vody v nádrži náročná. Ano, o správnou kvalitu vody v nádrži je potřeba svědomitě pečovat. V opačném případě to nebude trvat dlouho a z čiré, jasné tekutiny bude páchnoucí zelená polévka. A to by vám jistě mnoho radosti z koupání nepřineslo. Nicméně i když to na první pohled může vypadat složitě, tak ani údržba vody v bazénu nemusí být tak komplikovaná a počet používaných přípravků bazénové chemie můžete snížit na minimum, pokud víte, po čem ideálně sáhnout.

relax

Každý, komu záleží na dobré kvalitě bazénové vody při minimálním množství péče, kterou musí do své nádrže investovat, si jednoznačně zvolí chytré multifunkční tablety do bazénu. Spolu s nimi je údržba bazénové vody hračka. Především proto, že vy sami nemusíte udělat nic víc, než vhodit potřebné množství tablet do vody. A o všechno ostatní už se tablety postarají za vás. Jednodušší už to zkrátka být nemůže.

A věřte tomu, že tyto tablety do bazénu toho umí opravdu mnoho:
V první řadě se starají o dostatečnou desinfekci bazénové vody, čímž zabraňují růstu bakterií, sinic a řas – odvěkých nepřátel všech majitelů rekreačních bazénů.
Tablety zajistí optimální koncentraci aktivního chlóru ve vodě a spolu s tím se postarají i o vhodnou hodnotu pH bazénové vody. Tyto hodnoty jsou totiž nezbytné k tomu, aby všechny procesy v bazénové vodě probíhaly tak, jak mají.

nohy

Navíc, každému majiteli bazénu jde o to, aby voda v jeho nádrži byla nejen dokonale čistá, ale také průzračná a jiskřivá. A právě toto můžete od multifunkčních tablet rovněž očekávat. Veškeré nečistoty spolehlivě vysráží a vodu tak viditelně projasní.
A v neposlední řadě bojují i s inkrustacemi na stěnách nádrže.
Jak je tedy vidět, jedná se o ideálního a spolehlivého pomocníka, který všem majitelům bazénů přijde vhod.

You Might Also Like