Když spí celá rodina pohromadě

Rodinný život je beze sporu krásný, je na něj však potřeba dostatek prostoru. To platí i pro spaní. Pokud se vám děti nastěhují do postele, velice rychle zjistíte, že máte nějak málo místa na spaní. I to se dá ale řešit.postel s peřinou
S miminky je to ještě poměrně jednoduché. Postýlka, která se dá přistavit k manželské posteli je prostě zázrak. Jednoduše odmontujete jednu stranu a přisunete ji k vaší posteli. Získáte tak bezpečný prostor pro vaše miminko, které budete mít u sebe, ale zároveň bude mít vlastní prostor. Je ale i tak možné, že se miminko bude chtít tulit a bude vám i tak odebírat prostor ke spánku. Větší děti už se samozřejmě do postýlky nevejdou, ale možná i tak budou chtít spát s vámi v posteli. Výborné je používat zábranu, která bude děti chránit před pádem na zem. K posteli na zem můžete dát také něco měkkého, co zmírní pád – třeba matraci nebo peřinu. Bezpečnost je totiž nade vše.
Pokud máte malou úzkou postel, pak se klidně pusťte do vybírání větší postele. Kdo říká, že musíte skončit u postele o šířce 180cm? Co třeba dřevěné postele z masivu borovice 200×200 drevenynabytek-borovicemasiv.dítě na posteli Samozřejmě není problém sehnat i ještě širší postele přes celý pokoj. V té se navíc vyspíte všichni. Čím širší postel bude, tím více místa pro vás pro všechny. I tak se ale může stát, že budete dokopaní od dětí, které sebou večer hodně hází. Pokud nechcete kupovat novou postel a dítě má svoji malou postel, tak ji můžete přisunout k té vaší a získat širší prostor, stejně jako je tomu u dětské postýlky. Výhodou je, že tyto postele mívají postranice, které budou dítě chránit z volných stran před pádem.
Pokud spíte všichni dohromady, pak se nebojte pořídit si i peřiny navíc, protože těch budete mít pořád málo. Dopřát si klidně můžete i obrovskou rodinnou peřinu, pod kterou se pohodlně vlezete úplně všichni.

You Might Also Like