Sáčky na zip spolehlivě chrání trvanlivé potraviny i několik měsíců

Sáčky s uzavíracím zipem se využívají pro balení předmětů v logistice, můžeme do nich ukládat oblečení, hračky, různé drobnosti v domácnosti a tam také poslouží k uchovávání potravin. Nízkohustotní polyetylen má zdravotní atest, jde o materiál naprosto nezávadný, vhodný i pro zdravotnická zařízení.

ořechy a mandle

Trvanlivé potraviny v uzavíratelných sáčcích

Nasypete, zacvaknete a je to! Tak by se dal charakterizovat postup při ukládání trvanlivých potravin do sáčků na zip https://www.2pack.cz/sacky-pytle/zip-sacky-2pack.

Potravinářský průmysl využívá polyetylen naprosto běžně bez jakýchkoli omezení, pouze s přihlédnutím na teplotu tání termoplastu, která materiál deformuje a znehodnocuje. Nízké teploty naopak nevadí, a tak je možné takto skladovat prakticky cokoli, jak při pokojové teplotě, tak i v chladničce nebo v mrazáku.

hrách v misce

Trvanlivé potraviny dnes hrají prim – výrazně tento trend posunul koronavirus a omezení nakupování v supermarketech a kamenných prodejnách, je totiž možné velmi snadno objednat např. přes e-shop granule pro zvířata, mouku, těstoviny, ořechy a semínka, luštěniny, celozrnné obilné kaše i celá zrna (žito, rýži, pohanku, jáhly, quinou), vytvářet z nich velmi zdravá a výživná jídla. Spousta lidí také již přišla na to, že celozrnné obiloviny a luštěniny (a zdravé tuky a za studena lisované oleje) mohou nahradit i maso, čímž jednak zlepší své vlastní zdraví a zároveň ulehčí své peněžence, nákladům za lékařská ošetření a léky, omezí zbytečné kontakty v přelidněných obchodech a svůj čas věnují spíše procházkám v přírodě.

Takže koupíte v e-shopu, nasypete do sáčku na zip, ten jednoduše uzavřete a je to! Můžete takto skladovat fazole, hrách, cizrnu, čočku, olejnatá semena (slunečnici, dýňová semínka, ořechy vlašské, kešu, arašídy atd.), rozinky, sušené švestky, meruňky, ananas, banány, kokos – to vše třeba i déle než půl roku (za vhodných podmínek mimo dosah denního světla, s nízkou vlhkostí a při pokojové teplotě.

You Might Also Like