Upečte si doma zdravý chléb


Občas je těžké udržet svoje chutě na uzdě, a pokud si hlídáte štíhlou linii nebo právě dodržujete nějaký typ diety, pak to může být obzvláště těžké. Zajít chuť si tak musíte nechat nejen na sladké, ale také třeba na pečivo. Pak je dobré si tyto věci umět nahradit jejich zdravější variantou a díky tomu se jich tak úplně nemusíte vzdát. A některé potraviny si také snadno připravíte v pohodlí vašeho domova.
Upečte si doma vlastní a zdravější chléb z připravené sypké směsi. Jednoduše si kupte speciální směs utvořenou pro přípravu tohoto druhu pečiva, které je vhodné třeba při proteinové dietě. A už za chvíli může váš domov provonět vůně čerstvě upečeného chleba.

chleba

Není nad to si doma upéct vlastní čerstvé a voňavé pečivo, a o to víc, pokud je to pečivo ve zdravém provedení. Může se tak stát součástí vašeho vyváženého jídelníčku a podpořit tak vaše snažení ve snížení hmotnosti nebo udržení vaší stávající váhy.

Nechce se vám do pečení? Vsaďte již na hotové pečivo
Nechcete se doma pouštět do pečení vlastního pečiva? Tak si kupte už hotový chléb, který je nejen chutný, ale také vhodný při různých redukčních dietách. Získáte tak chutnou, a přitom nízkoenergetickou potravinu, pomocí které zaženete náhlý hlad a budete si tak moci kdykoliv vychutnat malou svačinku, ať už doma nebo třeba na cestách. Má vysoký obsah bílkovin, tudíž je jako stvořený pro proteinovou dietu.

vícezrný chleba

Hlídáte si linii, ale neumíte si představit den bez voňavého pečiva? Pak vsaďte na zdravou verzi doma upečeného nebo již hotového chleba s vysokým obsahem bílkovin a s různými druhy semínek. Dodáte tak vašemu tělu nejen důležité bílkoviny, ale také vlákninu, která je v jídelníčku často opomíjenou položkou.
S chutí a bez výčitek se tak budete moci zakousnout do voňavého a lahodného pečiva a pochutnat si tak na něm při snídani, svačině nebo večeři, ať už doma nebo kdekoliv jinde.

You Might Also Like