Virtuální sídlo firmy

Při založení firmy či vlastního podnikání potřebujete mít adresu vaší firmy abyste se mohli zapsat do obchodního či živnostenského rejstříku.

Někdy z nějakých důvodů není možné zapsat si adresu trvalého bydliště. Ať už jste studentem, který žije u rodičů nebo bydlíte v pronájmu a majitel s tímto nesouhlasí. Také jsou další situaci, kdy se vám nevyplatí platit nájem za sídlo pro vaše podnikání či firmu. Je to v takových případech, kdy se často stěhujete, pracujete ze zahraničí, cestujete nebo pracujete, tak, že navštěvuejte zákazníky u nich doma. Existují i další situace, kdy nepotřebujete mít konkrétní místo svého podnikání.

založení firmy

Pak je tu možnost si pronajmout virtuální kancelář. Čili virtuální sídlo pro vaše podnikání a firmu. Například služba Kancelář29 nabízí při pronajmutí sídla také spousty dalších výhod. Ať už je to přijímání a přeposílání korespondence a její skenování. Také nabízí možnost využití referenčních místností v 9 městech. U této společnosti si můžete pronajmout virtuální kancelář v Ostravě.

Pokud budete mít sídlo firmy v Ostravě či v jiném velkém městě, tak budete působit více profesionálně než když bude sídlo firmy v nějaké malé vesničce. Ale ani to nevadí. Záleží jaké klienty máte a zda to ve vaší profesi hraje nějakou roli.

konferenční místnost

Bohužel je tato služba zneužívaná i podvodníky, kteří se za virtuálním sídlem jen schovávají aby nebyli dohledatelní. Bohužel kvůli tomu mají někteří lidé z této služby obavy. Jednání podvodníků kazí pověst této službě. Ale obavy jsou zbytečné. Naštěstí ji využívají lidé čím dál častěji a těší se větší oblibě. Má spousty výhod pro začínající podnikatelé. Pro koho je virtuální sídlo vhodné je popsané výše. A v dnešní době se čím dál více tyto služby rozšiřují. Díky virtuálnímu sídlu získáte hlavně korespondenční, fakturační a prestižní adresu a to je pro mnohé firmy velkým pomocníkem při jejich rozvoji.

You Might Also Like