S kamarádem Tomáškem

Už i vaše děťátko poznalo ostrov Sodor, Mašinku Tomáše a jeho oblíbené kamarády- Emily, Gordona, Jakuba, Henryho, Tobyho nebo třeba Přednostu? Ano? V pokojíčku se to plní povlečením Mašinky Tomáše, figurkami, pyžámkem a v kuchyni máte hrníček i misku? Tak to se pojďme společně podívat na super dárek. K čemu? Narozeniny, svátek, den dětí… nebo jen tak? Mega Bloks Mašinka Tomáš – to jsou velké stavebnicové kostičky pro děti a jejich rodiče. Přesně, kostičky. Nemusíte řešit, jak dlouho u této hry necháte svou dceru nebo syna. Nebude si kazit oči, jako u televize nebo u tabletu. Přece jen, tyto hračky jsou přece jen pro trošku starší děti. Proto bez obav, s radostí v očích, pojďme poznat výše zmíněnou stavebnici Mega Bloks Mašinku Tomáše.

dítě sleduje televizi

Svou velikostí jsou tak akorát do ručičky dítěte. Díky své velikosti nehrozí spolknutí, pouze ožužlání. Mega Bloks kostičky jsou vhodné pro rozvíjení jemné, ale i hrubší motoriky dítěte. Kostičky září všemi možnými barvami, takže i postupné poznávání barviček může začít. Určitě se budou líbit klukům i holkám. Kostičky nejsou nijak těžké, krásně zapadají do sebe. Při hraní se vaše děťátko učí zapojit logické uvažování, aby mohlo sestavit samotnou mašinku a následně fantazii, aby si mohlo se svou mašinkou hrát na svém ostrově Sodor. Sedněte si na koberec, ke kostičkám, i vy a vraťte se znovu do dětských let, plných zábavy a bez starostí.

barevná stavebnice

Kostičky mají různé tvary. Rozhodně to není žádná nuda. Mega Bloks jsou potisknuté písmeny abecedy, takže můžete s vašim děťátkem skládat i první slůvka jako je máma nebo táta. Stavebnic je mnoho druhů a neměli bychom zapomínat ani na ty nejmenší. Právě proto neváhejte a pořiďte Mega Bloks Mašinku Tomáše, která lze různě kombinovat. Neměla by chybět v žádném dětském pokojíčku. Stavebnice Mega Bloks Mašinka Tomáš je vhodná pro děti od jednoho roku.

You Might Also Like