Výprodej kabelek, kouzelná to slůvka

Už si nemusíte, pánové, lámat hlavu s tím, jak předejít sobotnímu úklidu, který se koná snad každý den v týdnu! Objevte výprodej kabelek a Vaše zlaté časy pohody a sledování televize z pohovky nastanou okamžitě!
To jsou totiž zázračná slova, na která slyší každá žena!

procenta

· Jak jinak by se ženy dostaly k tak skvělému nákupu, než výprodejem kabelek, které budou tutově se slevou?
· A ty možnosti pořídit si jedinečný doplněk za rozumnou cenu!
· Kolik ušetří za novou kabelku z výprodeje, která jinak nepatří mezi ty nejlevnější!
· Tam prostě musí být za každou cenu!
A Vy jste ten, který jí umožní nakupovat ve výprodeji kabelek! Vy se stanete hrdinou v očích natěšené manželky!

Představte si, když ji ven ze dveří popostrčíte slovy: A takhle si můžeš vlastně pořídit kabelky dvě nebo dokonce tři! Jen aby Ti je nevyprodali! Nestojí Vám za to ta námaha, když věnujete několik minut vyhledání výprodeje kabelek s tak báječnými cenami? Určitě ano!

Získáte spoustu času pro sebe!
Zatímco bude manželka věnovat čas vybírání kabelek ve výprodeji, Vy si můžete užívat odpoledního času k rozmanitým činnostem, které by jinak byly nezdvořile komentovány Vaší drahou polovičkou! Co třeba čtení denního tisku? Nebo dát si dvacet? Či snad ulehnete ke sportovnímu přenosu, který bude rušen pouze cvaknutím zátky od piva? Tomu se říká: dvě mouchy jednou ranou! A že získáte spoustu času, to je bez pochyb!

zip

Hlavně nepodceňte závěr akce!
Aby Vaše počínání mělo dokonalou pointu, musíte se připravit na návrat manželky s několika skvělými kabelkami z výprodeje! To je fakt důležité. Předstírejte neskonalý zájem, jak pořídila! A chvalte! A dívejte se! A doporučte, aby si k některé z nich určitě pořídila i oblečení! A proč ne hned? Čas na to přece má. Vždyť Vy si něco k jídlu z lednice vezmete, nebo ne?
Už se Vám, milí pánové, podařilo něco tak fantastického, jako prožít celé odpoledne, včetně podvečera, v tichu a pohodě? Dlouho ne, viďte?

You Might Also Like