Hledáte skvělý reklamní dárek? Všechny potěšíte reklamní elektronikou

Přijde vám, že klasické reklamní předměty, jako jsou psací potřeby, trička a podobně jsou už nudné a staromódní? Teď máte jedinečnou šanci se odlišit od své konkurence tím, že jako firma nabídnete skvělý reklamní dárek pro své zákazníky, obchodní partnery nebo i zaměstnance. Určitě je potěšíte originální reklamní elektronikou. Pokud se vaše firma zabývá technikou, elektro výrobky nebo informačními technologiemi, budou navíc tyto předměty i pěkně tematické. Ale reklamní elektroniku může využít v podstatě každá firma

Jaké výrobky vybrat?

Sluchátka

Sluchátek je nepřeberné množství. Některé jsou dražší, některé levnější. Každému vyhovují jiné, někdo má rád klasické, co se dají přes hlavu, jiní drátové, jiní bezdrátové. Ať zvolíte jakékoliv, určitě obdarované potěšíte. Hudbu poslouchá drtivá část naší populace, https://is.mendelu.cz/eknihovna/opory/zobraz_cast.pl%3Fcast%3D54160 ať už jen tak, nebo třeba u sportu, u práce a podobně. Případně mohou sluchátka podarovat v rodině, třeba svým dětem.

sluchátka

Nabíječka

Mobil vlastní asi každý z nás. A musíme ho pravidelně nabíjet, abychom ho mohli používat. Takže nabíječku používáme prakticky denně. A to z ní dělá výborný reklamní předmět. Že je problém s tím, že ne každá nabíječka sedí na každý mobil? Není problém. Dnes už se adaptéry nabíječek vyrábí tak, že do nich lze připojit libovolné USB, které bude mít koncovku pro daný telefon. Takže samotný adaptér využije opravdu každý.

nabíječka

Hodiny

Možná trochu neobvyklý reklamní předmět, ale vlastně proč ne? Vytvořte stolní hodiny s digitálním displejem, na kterých bude zářit vaše značka nebo logo firmy. Na hodiny se člověk dívá i několikrát za den, takže mu vaše logo dobře uvízne v paměti. Navíc se jedná o praktický dárek, který určitě potěší.

Toto jsou jen příklady elektroniky, z které můžete vytvořit skvělý reklamní předmět. Ale šikovná firma vám ho udělá prakticky z čehokoliv. Můžete vytvořit bezdrátové nabíječky, USB kabely, držáky na telefon nebo dokonce chytré hodinky.

You Might Also Like