Nový plot za dobrou cenu

Luxus, který chrání
Oplocení pozemku by mělo být samozřejmé pro všechny. Určitě jste si někdy všimli, že zejména u novostaveb lidé velmi rychle staví plot, který oddělí jejich pozemek od ostatních. Ploty mají nejen praktickou, ale i estetickou funkci, protože dnes si můžete vybírat z několika druhů plotů. Majitelů domů se snaží vybírat takový plot, který bude ladit k jejich domu. Proto řada z nich volí betonové ploty
montazmpc.cz. Vypadají velmi hezky, působí luxusním dojmem, a můžete je sehnat za dobrou cenu.

dřevěný plot

Už dávno nejsou jen pro bohaté
Loty z betonu byly vždycky dražší než klasické pletivo. Je to dáno cenou materiálu a náročností provedení. Dnes už jejich cena není tak vysoká, a proto si je vybírá daleko více lidí než před pár lety. Pokud jej zvažujete i vy, určitě se zaměřte na dodavatele, kteří vám vyrobí a dodají plot na míru, a vyhněte se panelům z hobby marketů. Ty nemají takovou životnost a zkrátka nevypadají tak dobře.

Byla by škoda oplotit moderní novostavbu ošklivým plotem. Pokud dbáte na to, jak vypadá váš dům i jeho okolí, podřiďte tomu i výběr plotu. Naše ploty jsou designové, kvalitní a rádi vám je vyrobíme na míru. Usazování dílců probíhá pomocí jeřábu, takže je vždycky lepí svěřit montáž do rukou firmy, která ví co dělá. A jaké ploty si může vybrat?

starý plot

  • Lámaný kamen, který je v nabídce v několika odstínech
  • Gabionový plot
  • Kombinace kamene a dřeva

Všechny varianty vypadají velmi hezky a jsou oblíbené u zákazníků, kteří si je objednávají právě nejčastěji k novostavbám. Prohlédněte si fotografie hotových plotů, abyste si mohli představit, jak bude plot vypadat. Ploty se nemusí nijak udržovat, pouze případné dřevěné části musíte čas od času přelakovat, ale to je u dřeva normální. Ploty vám zhotovíme od A do Z, to včetně branek a bran, které vám rádi vyrobíme podle vašeho přání. S ploty od nás bude váš dům vypadat skvěle.

You Might Also Like