FITBOX

Jedná se o velmi dynamický aerobní sport, který je zábavný! Posílíte nejen imunitní systém, ale především i nervový. Fitbox je efektivní nejen v boji s kilogramy, ale též blahodárně působí na duši a mysl. Cvičení je realizováno za doprovodu hudby, která plní rovněž svůj význam v rámci motivace k vyššímu výkonu.
 
Cvičení sestává z několika sestav, které se postupně poté kombinují. Jedná se o dynamické údery a kopy. Boxuje se do totemů. Každý cvičenec má před sebou vlastní totem.
políbení pro štěstí 
Vyboxujte si štíhlou postavu a zdravou mysl
 
Cvičení není jen pro ty, kdo řeší redukci váhy. Je pro všechny, kdo chtějí mít vytvarovanou a zejména zpevněnou postavu, cítit se celkově v dobré nejen fyzické kondici. A to ve velmi krátké době jsou již viditelné výsledky. Pozitivní je, že zábavnou formou se dá zhubnout, však při jedné lekci lze spálit až okolo 2000 kJ a více. A to není zdaleka vše.
 
Fitbox má velmi blahodárný vliv na vaši pokožku. Díky vyšší námaze dochází k efektivnímu prokrvení. Prostřednictvím potu jsou z těla odplaveny škodliviny. Fitbox je spolehlivý a účinný v rámci odbourání stresu, zažene veškerý splín, působí velmi prospěšně na lidskou psychiku. Můžete si být jisti, že z těla vyženete cvičením veškerý nahromaděný vztek. Ze cvičení budete odcházet s úsměvem na rtech, díky hormonům štěstí neboli endorfinům.
 
Co s sebou si vzít na cvičení?
 
Kvalitní a především pohodlný sportovní oděv, ve kterém se budete cítit dobře. Ideální volbou je dobře sající materiál. Důležitá je adekvátní pevná sportovní obuv. Zde jsou důležité i rukavice, které plní chránící účel před potenciálním zraněním. Nezapomeňte na ručník, zajisté se budete potýkat s potem, až si dáte řádně do těla. A vždy mít s sebou láhev s vodou!
 příprava na trénink¨
Pár osvědčených rad nejen před cvičením
 
Než půjdete cvičit, je dobré dostat do těla aspoň dostatek tekutin, nejlépe vypít litr neperlivé vody. Po cvičení je vhodné si dopřát iontový nápoj. Minimálně hodinu před cvičení je třeba nejíst. Není nic horšího, než jít s plným žaludkem cvičit, zejména v tomto případě, kdy se jedná o dynamickou fyzickou aktivitu. Při sportu je třeba se uvolnit a užít si to na maximum.

You Might Also Like