Hubnutí s námi je snadné

Věřte, že nebudete litovat, když navštívíte webovou stránku:

výpočet bmi https://www.bmikalkulacka.cz/ Anebo možná ano. Toho, že jste to nezkusili už dříve!

Tato stránka by vás mohla a měla zajímat v případě, že vládnete nadbytečnými kilogramy a rozhodli jste se s nimi zatočit. Dobře víme, kolik odvahy, trpělivosti a možná i obav z vývoje vašeho zdraví jste zažili a zažíváte a dokážeme vám proto pomoci. Naši výživoví poradci jsou velmi empatičtí a dokážou se naladit na vlnu pochopení a pomoci. Nikdo vás nebude odsuzovat, že jste nechali svou váhu zajít až tak daleko, protože chápeme, že jste k tomu měli své osobní důvody anebo zasáhla nemoc, která vám znemožnila zdravý aktivní pohyb. Zůstali jste tak bez aktivit a váha se začala hromadit tak nějak „sama“, a to proto, že jste – bohužel – nezměnili své stravovací návyky. Jestliže uberete na pohybu, byť jste to neměli v plánu, ale nemoc vám pohyb neumožnila, pak bylo potřeba přehodnotit váš jídelníček tak, aby se váha zbytečně nezvyšovala.

ovoce štíhlý

Pokud si říkáte, že už je na všechno pozdě, pak vězte, že nikdy není pozdě začít řešit obezitu. Je vhodné mít přátele, kteří vás podpoří a odborníka, který vám vysvětlí, jak funguje zdravý jídelníček a jak lze dojít k výpočtu bmi. Mnozí naši klienti jsou udiveni a svorně tvrdí, že jedí mnohem více, než dříve, a přitom hubnou!

hubnutí posilování

Zařadili totiž spolu s pomocí našich výživových poradců i doplňky stravy, které obsahují mnohem více potřebných a zdravých bílkovin, ale i tuků – samozřejmě v nižší míře a také sacharidů. Zcela bez sacharidů se vaše tělo neobejde, ale v doplňcích stravy je jejich podíl značně snížen. Tím, že jsme ze stravy nevyloučili sacharidy zcela, nedochází k únavě, která provází hubnutí v případě, že sacharidy úplně vyloučíte!

Nedejte na pověry a zavádějící zprávy, kontaktujte naše odborníky, kteří se vám budou věnovat a vše vám rádi vysvětlí.

You Might Also Like