Letní oblečení, které musíte mít v šatníku

Léto se nezadržitelně blíží a letní oblečení z minulých sezón už není pěkné ani funkční? Projděte si šatník a sepište si, co všechno budete potřebovat koupit. Zkuste se tentokrát zaměřit na udržitelnost módy, tak aby vám nové kousky nevydržely pár týdnů ale klidně i několik sezon. Oděvnický průmysl totiž produkuje neskutečné množství škodlivin, které se dostávají do ovzduší a do vody a čím více se oblečení vyrábí, tím je to samozřejmě horší.
duhová sukně
1.      Šaty
Šaty jsou základním kouskem letní garderoby, které by měla mít ve skříni každá žena. Šaty totiž sluší každé ženě, stačí jen zvolit si takové, aby lichotily vaší postavě. Vybrat si můžete šaty spíše sportovního vzhledu, lehké šaty rozevláté jako pro vílu, mini šaty, tričkové šaty, zavinovací šaty… Možností je nepřeberné množství, a to nemluvíme o barvách. Volte spíše letní zářivé barvy, které budou opálené pleti slušet.
2.      Trička
Trička a tílka jsou základními kousky, které využijete jak v létě, tak i na jaře, na podzim. Triček není nikdy dost, ale pokud si pořídíte ty nejlevnější, po pár vyprání budou postrádat svůj tvar a nebudou vůbec vhodné na oblečení mezi lidi. Je lepší pořídit si méně kvalitnějších kousků, které využijete opravdu hodně často, a vydrží vám dlouho.
3.      Šortky
Šortky můžete nosit džínové, bavlněné, lněné… Velice oblíbené šortky unosíte v létě, především pokud se necítíte dobře v sukni či v šatech. Šortky jsou pohodlné a jsou vhodné jak do města, tak do přírody či k vodě. Stylové kousky můžete nosit celé léto do města a do přírody si klidně pořiďte pohodlné látkové šortky.
triko a džíny
4.      Sukně
Sukně jsou velice oblíbeným letním kouskem. Můžete si vybrat mezi lehkými rozevlátými sukněmi, látkovými sukněmi, které jsou upnuté nebo klidně maxi sukněmi až na zem. Maxi sukně jsou čím dál více oblíbené především k vodě a v kombinaci s kloboukem a tílkem vypadají opravdu skvěle.
 

You Might Also Like