Ruce – naše vizitka

Možná si myslíte, že pěkné ruce nejsou všechno. To byste se ale mohli hodně divit. Vaše ruce toho totiž dokáží hodně prozradit. Poukazují na naše zdraví, péči nebo věk. Na rukou se právě stáří projevuje jako první.

Každým dnem jsou vystavovány všem možným nepříznivým vlivům. Je tedy důležité o ně nějakým způsobem pečovat. Určitě jako skvělým pomocníkem mohou být různé hydratační přípravky, které jsou určeny přímo na ruce.
tetované dlaně

Dokonce i nějaká ta regenerace přes noc by ničemu neuškodila. Přes noc se vaše pokožka regeneruje a i celé vaše tělo si konečně pořádně odpočine. Někdy bývá noční péče i o dost účinnější.

Mohly by vám dokonce pomoct i nějaké ty regenerační zábaly, na které nalezete na internetu opravdu velké množství rad a tipů.


Nezapomínejte ale ani na nehty. Pevné nehty bez rýh nebo skvrn poukazují na to, jestli jsme zdraví nebo ne. Jestliže máte nějaké nedostatky vitamínů, je možné, že vaše nehty rostou opravdu pomalu. S tím vám mohou také pomoci nějaké ty výživné krémy. Pěkně vypadající nehty jsou ty, které nejsou okousané nebo roztřepené. Pokud máte problém s tím, že si často koušete nehty a nemůžete se toho zbavit, zkuste vyzkoušet lak na nehty, který pokud dáte do pusy chutná velmi hořce. To vás možná odradí od okusování.


Možná byste se divili, ale pěstěné ruce s nalakovanými nehty ve velkém množství vzbuzují obdiv a pro některé jsou velmi přitažlivé.

Měli byste si zapamatovat, že vaše nehty nikdy nesmíte používat jako nástroje. Například na seškrabování různých nálepek apod.

Jestliže chcete vaše ruce i nehty ochránit před různými saponáty nebo špínou, používejte při práci gumové rukavice. Rukavice zabrání vysušování a maštění.
chycení malíčky

Pokud momentálně nemáte co na práci, dopřejte vašim rukou nějaký ten regenerační zábal. Budou vám určitě vděčné a vybudete zase o něco krásnější.

You Might Also Like