Využívání internetu bez reklam

Na internetu již děláme skoro všechno, můžeme tam číst knížky, koukat na filmy nebo své oblíbené seriály, poslouchat hudbu, sledovat své vzory a celebrity nebo komunikovat s přáteli. Ale neštvou Vás tam občas všechny ty reklamy? Jen na něco kliknete hned Vám vyskočí další tři okna v prohlížeči a lákají Vás hrát různé hry, nakupovat výrobky, které vůbec nepotřebujete či Vás zvou k různým průzkumům. Těchto reklam se můžete velice jednoduše zbavit.
zámek na obrazovce
Jak se reklam zbavit?
Stačí abyste si stáhli program jménem Adblock do svého prohlížeče, který obvykle používáte. Adblock je prohlížečové rozšíření a existuje více druhů tohoto programu. Když si ho nainstalujete tak se Vám přestanou tyto reklamy zobrazovat. Ale nemusíte se bát Adblock lze vždy jednoduše pozastavit stačí pouze jedno kliknutí a také ho pak můžete stejně jednoduše znovu aktivovat. Když kliknete na ikonku tohoto programu v prohlížeči tak Vám dokonce zobrazí, kolik reklam na té konkrétní internetové stránce zrovna zablokoval. Pokud máte program spuštěný, a i přes to zůstane na stránce nějaká reklama, kterou tam nechcete tak ji můžete označit a program se o ni jednoduše postará a už se vám víckrát nezobrazí.
 
Výhody prohlížeče bez reklam
–          Pohodlnější prohlížení webových stránek
–          Sledování filmů, seriálů a videí bez reklam
–          Online nakupovaní bez zbytečných reklam
–          Ušetříte čas, protože nemusíte zavírat okna plná nesmyslných reklam
pracovní prostor
Nevýhody prohlížeče bez reklam
–          Některé stránky vám nedovolí spustit video, když máte nainstalovaný Adblock ve svém prohlížeči (v těchto případech lze Adblock pozastavit a když z té stránky odejdete tak ho můžete zase normálně spustit)
–          Vzhledem k tomu, že budete mít zablokované všechny reklamy tak Vám může uniknout nějaká nabídka
Každý si určitě vybere Adblock podle svých preferencí či podle zkušeností ostatních, alespoň ve svém počítači můžete mít klid od reklam a neustálého ovlivňování médii. Spousta reklam je klamavých a lidé jsou hodně ovlivnitelní, radši se spoléhejte na různé recenze než na vychvalování výrobků od výrobců.

You Might Also Like