Módní trendy pro rok 2018


·         Choker náhrdelníky (kdysi takzvané obojky)

Znovu se vrací do módy upnuté náhrdelníky, které byly tolik v módě v devadesátých letech. Materiály, které budou trendy, jsou krajky, tkaničky apod. Tyto náhrdelníky by měly být spíše drobnější.
flitrový obrázek

·         Šaty a topy off-the-shoulder

Naprostým hitem letošního jara a léta budou opět kousky oblečení, které mají hluboký výstřih doslova až padající z ramen. Odhalovat tedy budeme celá ramena, část zad a celý dekolt.

·         Třásně

Jedná se hlavně o festivalový trend a třásně vynosíte na kabelkách či tlumocích. Klasikou jsou i třásně na šatech či jako zajímavý doplněk kdekoli na oblečení.

·         Korzety a velké pásky

Korzety ať už v roli prádla či svrchního oděvu se stávají kouskem, který rozhodně musíte mít. Korzety jsou nebezpečně sexy a mají i zdravotní výhody. Pomáhají držet horní část těla. V minulosti byly korzety zavrhnuty z důvodu nesvobody nositelek, ale to se nyní změnilo. Mrkněte na horké novinky v oblasti korzetů, určitě si vyberete.
gothik styl

·         Flitry a lesk

Velké módní domy předpovídají velmi lesklé jaro a léto. Nebojte se tedy pořídit lesklou výbavu do svého šatníku a hurá ven. Pokud se vám nejbližší posmívali, že jste straky a kupujete si vždy něco blyštivého – tak letos jste absolutně in.

·         Pastelové barvy a kostkované vzory

Vedle velmi výrazných modelů s flitry a leskem bude a je v módě pastelová barva. V případě, že máte rádi ne až tak výrazné flitry, nebojte se odstínů pastelové fialové, žluté či modré. Co se kostky týče, bude se prolínat všemi kusy oblečení, takže jak kalhoty, tak kabáty, sukně apod.

·         Průsvitné tkaniny

Velmi neotřelým způsobem můžete kombinovat vše výše zmíněné a ještě k tomu přidat průsvitný element. Nemusíte být vyloženě odvážní a průsvitné materiály kombinovat tak, aby jen doplňovaly celý dojem. Naopak to, co může být částečně vidět, můžete lehce překrýt takovýmto materiálem. Modelky slavných značek nosí na molech mnohem odvážnější modely.

You Might Also Like