Tajemství dámských kabelek

To, čím si kabelky získaly oblibu u žen všeho věku, má svoje důvody. Kromě toho, že je to vyhledávaný doplněk podléhající módním trendům, tak dokáží pobrat neuvěřitelné množství nezbytně nutných věcí. A jaký luxus je v nich vlastně možné najít?
kabelky u kytky
Na velikosti nezáleží, a tak je na uvážení každé z vás, po jak velké sáhne. Každé vyhovuje jiný tvar a jiná barva, na výběr je z nepřeberného množství. Ideální volbou je střední velikost, ta se dá přiblížit velikosti velkého sešitu, doporučuje se vzhledem k praktičnosti spíše větší do šířky a nižší. Jestliže budete mít problém se orientovat v obsahu takto velké kabelky, pak vám tento problém pomůže vyřešit organizér. Jestliže kabelky střídáte, pak vám tento pomocník jistě přijde vhod. Navíc tak všechny potřebné drobnosti budete mít neustále na stejném místě.
Kromě mobilního telefonu, klíčů, kapesníků a dalších drobností, byste neměli zapomenout nosit při sobě diář a propisku. Tyto dvě věci si můžete dopřát v luxusnější podobě a nechat si je můžete nadělit třeba jako dárek k vánocům nebo narozeninám. Pokud budou v jednotném stylu, stanou se ozdobou obsahu vaší kabelky. Podobně můžete mít vyladěnou peněženku, klíčenku nebo pouzdro na vizitky či platební karty.
blondýna s bílou kabelkou
Naprostou nutností je také přítomnost parfému nebo toaletní vody. Během dne je určitě využijete a navíc, nemít něco tak důležitého při sobě po celý den, je naprosto nemyslitelné. A jestli se vám nechce nosit velké balení, pak je jednoduchá pomoc, dávkovač. Kdyby náhodou nastala situace, že jste po práci pozvány na schůzku, a nezáleží na tom, jestli pracovní nebo soukromou, a nezbývá vám čas na přípravu, pak jistě oceníte nějakou drobnost do vlasů, kterou oživíte svoje oblečení.
Jestliže jste matkou na plný úvazek, obsah vaší kabelky bude o něco rozsáhlejší. Tedy vždy po ruce taška, do které se dá umístit nákup, dobrá kniha, která najde svoje uplatnění při zasloužených chvilkách, kdy dítě spí.
Tak už víte, co za luxus se skrývá v dámských kabelkách?

You Might Also Like